Vianočné mega zľavy na e-motocykle Vmoto Super Soco sú tu. Ušetríte stovky eur

Kedy je najvhodnejší čas kúpiť e-motocykel? Teraz na jeseň mimo sezónu? Áno presne teraz je ten najlepší čas, pretože dokážete ušetriť až stovky eur.

Koniec roka prináša obdobie rôznych výpredajov a predajcovia sa zbavujú svojich zásob. Výrobca elektrických motocyklov Vmoto Super Soco nie je výnimkou a poskytuje neuveriteľné Vianočné mega zľavy na svoje e-motocykle až do výšky 1 044 eur!

Ak ste doteraz váhali s nákupom elektrickej motorky, teraz je ten najlepší čas, na novú sezónu sa vrátia ceny naspäť, alebo môžu dokonca mierne rásť.

E-motocykle a skútre Vmoto Super Soco

Ak túto značku ešte nepoznáte, jedná sa o výrobcu elektrických motoriek a skútrov pre bežných používateľov, pretože pre prevádzku ich motoriek plne postačuje len vodičák na auto (B – minimálne 2 roky).

Elektromotorky Super Soco sú vhodné ako pre úplnych začiatočníkov, tak aj pre mierne pokročilých používateľov. Sortiment je široký a nájdete tam malé kompaktné skútre, ale aj výkonnejšie motocykle. Ovládanie a prevádzka je veľmi jednoduchá, keďže sa jedná o plný automat a váha stroja je niekoľko násobne menšia ako pri klasických spaľovacích motorkách.

Neprehliadnite tento článok o výhodách elektrických motoriek Vmoto Super Soco.

Nižšie si pozrite, akých zliav sme sa nakoniec dočkali:

Elektromotocykel TC Max o 630 eur lacnejšie

TC Max je silný model s maximálnym výkonom 5 100 W. Je poháňaný elektromotorom, ktorý dokáže zabezpečiť maximálnu rýchlosť medzi 95 – 110 km/h. Maximálny dojazd sa vďaka batérii s kapacitou 72 V 45 Ah, ktorú možno naplno nabiť už za 4 hodiny, pohybuje až do 110 km. TC max je hitom roku 2023 spomedzi elektrických motocyklov.

Motocykel Super Soco TC Max si môžete vyskúšať a kúpiť v zľave u autorizovaného predajcu Amper servis. Skúšobné jazdy sú dostupné v uzatvorenom areáli, bez nutnosti vychádzať do ostrej cestnej prevádzky.

Elektroskúter CPX Pro o 1 044 eur lacnejšie

CPX Pro je ešte rýchlejší a ešte výkonnejší ako CPX. So svojim maximálnym výkonom 7 000 W dokáže motocykel rozpohybovať až do maximálnej rýchlosti 115 km/h. O dojazd 100 km sa starajú 2x 60V 45 Ah, lítium-iónové batérie, ktoré je možné jednoducho vytiahnúť a nabiť v akejkoľvek bežnej zásuvke.

Aj model CPX sa dočkal zľavy vo výške 400 eur. Na rozdiel od verzie Pro má nižší výkon (4000 W) ale zato vyšší dojazd s prídavnou batériou (až 160 km).

Skútre Super Soco CPX si môžete vyskúšať a kúpiť v zľave u autorizovaného predajcu Amper servis. Skúšobné jazdy sú dostupné v uzatvorenom areáli, bez nutnosti vychádzať do ostrej cestnej prevádzky.

Elektromotocykel TS Street Hunter o 500 eur lacnejšie

TS Street Hunter je športový model so skvelými parametrami ako napríklad motor s maximálnym výkonom 3,5 kW (3 500 W), či lítiová 60 V 32 Ah batéria. Tieto komponenty zabezpečujú maximálnu rýchlosť 75 km/h a dojazd 60 km. Pri verzii s dvoma batériami sa dojazd dokáže zvýšiť až na 110 km.

Motocykel Super Soco TS Street Hunter si môžete vyskúšať a kúpiť v zľave u autorizovaného predajcu Amper servis. Skúšobné jazdy sú dostupné v uzatvorenom areáli, bez nutnosti vychádzať do ostrej cestnej prevádzky.

Crossový elektromotocykel ON-R o 700 eur lacnejšie

ON-R je výnimočný crossový motocykel do každého terénu. Táto novinka je vybavená 4 kW (4 000 W) motorom (v špičke až 8 kW), batériou s kapacitou 72 V 48 Ah, odolné terénne pneumatiky, displej, ktorého jas sa mení na základe vonkajšieho osvetlenia a mnohým ďalším. Maximálna rýchlosť motocykla je 90 km/h a maximálny dojazd za ideálnych podmienok až 104 km.

Mega zľavy na e-motocykle

Crossový motocykel Vmoto ON-R si môžete vyskúšať a kúpiť v zľave u autorizovaného predajcu Amper servis. Skúšobné jazdy sú dostupné v uzatvorenom areáli, bez nutnosti vychádzať do ostrej cestnej prevádzky.

Elektromotocykel TC Wanderer o 500 eur lacnejšie

TC Wanderer je dizajnový model s retro prvkami. Je poháňaný elektromotorom s maximálnym výkonom v špičke 3,5 kW (3 500 W), ktorý dokáže zabezpečiť maximálnu rýchlosť do 75 km/h. Maximálny dojazd sa vďaka dvom batériam s kapacitou 60 V 32 Ah, ktoré možno naplno nabiť už za 3 hodiny, pohybuje až do 110 km.

Mega zľavy na e-motocykle

Motocykel Super Soco TC Wanderer si môžete vyskúšať a kúpiť v zľave u autorizovaného predajcu Amper servis. Skúšobné jazdy sú dostupné v uzatvorenom areáli, bez nutnosti vychádzať do ostrej cestnej prevádzky.

Elektroskúter CU mini o 250 eur lacnejšie

CU MINI je malý a kompaktný dopravný prostriedok určený pre jazdu v meste. Má maximálny dojazd 30 km na jedno nabitie a maximálnu rýchlosť 45 km/h. Skúter je vybavený elektromotorom s výkonom 600 W a v špičke 1 000 W a batériou s kapacitou 48 V 26 Ah, ktorú je možné nabiť za cca 5 hodín.

Mega zľavy na e-motocykle

Skúter Super Soco CU mini si môžete vyskúšať a kúpiť v zľave u autorizovaného predajcu Amper servis. Skúšobné jazdy sú dostupné v uzatvorenom areáli, bez nutnosti vychádzať do ostrej cestnej prevádzky.

Elektroskúter CU X o 100 eur lacnejšie

CU X je malý a kompaktný dopravný prostriedok určený pre jazdu v meste. Má maximálny dojazd 65 km na jedno nabitie a maximálnu rýchlosť 45 km/h. Skúter je vybavený elektromotorom s výkonom 1 600 W a v špičke 2 000 W a batériou s kapacitou 60 V 30 Ah, ktorú je možné nabiť za cca 5 hodín.

Mega zľavy na e-motocykle

Skúter Super Soco CU X si môžete vyskúšať a kúpiť v zľave u autorizovaného predajcu Amper servis. Skúšobné jazdy sú dostupné v uzatvorenom areáli, bez nutnosti vychádzať do ostrej cestnej prevádzky.

Celú ponuku a Vianočné mega zľavy na e-motocykle Super Soco nájdete na tomto odkaze.