Na tieto e-motorky s takmer nulovou spotrebou vám stačí len vodičák na auto. Teraz zľava 5 %!

Elektrické motorky sú dnes veľký trend a vďaka ich výhodám, efektivite a dnes už aj cenovej dostupnosti, sú ideálny alternatívny dopravný prostriedok. Výborná správa je, že vám plne postačuje len vodičský preukaz na auto!

Jednoduchá jazda, minimálna spotreba, vyhýbanie sa kolónam, bezproblémové parkovanie a mnoho ďalších výhod elektrických motoriek a skútrov si môžete užívať aj vy!

E-motocykel

Nemusíte pri tom absolvovať žiadny špeciálny kurz pre vodičák na motorku, bude vám plne postačovať vodičák B (s 2-ročnou praxou) alebo pri niektorých modeloch dokonca len AM (od 15 rokov).

Dizajnové, výkonné a 100% elektrické

Značka Vmoto Soco s modelovým radom e-motocyklov a e-skútrov Super Soco obsahuje široký sortiment, od šikovných kompaktných skútrov až po nadupané výkonné mašiny.

Napríklad s elektro motocyklom Super Soco TC Max môžete ísť rýchlosťou až 110 km/hod, s elektro skútrom Super Soco CPX zájdete na jedno nabitie až 160 km ďaleko, stredná trieda Super Soco TXS má len 69 kg a môžete s ním machrovať medzi spolužiakmi už od 15 rokov.

Vyššie spomenuté e-motorky zvládnu hravo ovládať aj dámy, podobne ako základný skútrik Super Soco CU Mini. Kuriéri si zase prídu na svoje s modelom Super Soco VS1 s možnosťou veľkého úložného priestoru.

Je toho na výber viac, neváhajte si pozrieť celú ponuku Vmoto Soco TU.

Výzor klasických spaľovacích motocyklov

Športový a elegantný dizajn elektrických motocyklov Super Soco pripomína klasické benzínové motocykle a tak poskytuje možnosť využívať výhody elektrického pohonu bez nutnosti kompromisov v štýle.

Stačí len vodičák na auto

Ako bolo spomenuté v úvode, veľkou devízou elektrických motocyklov je, že vám plne postačuje vodičák B. Pri modeloch Supe Soco TSX, CU Mini a CUX stačí dokonca len vodičák AM, ktorý môžete získať už v 15 rokoch.

Prevádzka takmer zadarmo

So spotrebou si už nemusíte lámať hlavu. Za 0,50 € prejdete až 100 km! Celkovú údržbu e-motorky aj s garančnými prehliadkami môžete rátať len na pár desiatok eur ročne. V porovnaní s automobilom alebo spaľovacou motorkou tak ušetríte tisícky eur.

“S elektrickým motocyklom Super Soco sa za necelé 3 € dostanete z Bratislavy až ku Chorvátskemu moru.”

Nabíjajte kdekoľvek

Každá batéria je vyberateľná a máte ju možnosť nabíjať u seba v byte, alebo napríklad vo svojej kancelárií v práci. Nie je nutné využívať nabíjacie stanice, ale ak máte nejakú po ruke, nabíjací port je na motorke pripravený.

Jednoduché ovládanie

Jazdu na e-motorke alebo e-skútri Super Soco zvládne naozaj každý. Na rukoväti si zvolíte rýchlostný režim (od 1 do 3) a už stačí len “pridávať plyn”. Všetko je plne automatizované a nemusíte sa starať o prehadzovanie rýchlostí. Navyše sú elektro motocykle Super Soco veľmi ľahké (od 56 kg do 105 kg).

Aplikácia pre lepší zážitok z jazdy

Intuitívna aplikácia s množstvom funkcií umožňuje spravovať všetko, čo súvisí s vaším e-motocyklom. Pomocou notifikácií upozorňuje pri rôznych poplachoch alebo nepovolenom pohybe s motocyklom.

aplikácia pre e-motocykle Super Soco

“Sledujte svoje trasy vďaka vstavanému GPS v aplikácii a mnoho ďalšieho.”

Ďalšie výhody

Ekologická voľba

Znížte svoju uhlíkovú stopu a prispejte k zelenej budúcnosti.

Žiadny zápach ani hluk

Využite výhodu tichého štartovania a chodu e-motorky, aby ste nerušili svoje okolie.

Čistá jazda bez zašpinenia

Užite si čistú jazdu bez rizika zašpinenia výfukovými plynmi alebo olejom.

Zvýhodnený úver alebo splátky bez navýšenia

Vďaka zvýhodnenému úveru #premodruplanetu od Tatrabanky môžete mať elektrický skúter už od 21 € mesačne, alebo elektrickú motorku od 45 € mesačne. Predajca Amper servis poskytuje aj možnosť financovania na splátky cez Quatro s 0% navýšením.

Len teraz špeciálna zľava 5 % u autorizovaného predajcu Amper servis

Do 15.8.2023 poskytuje autorizovaný predajca Amper servis zľavu 5 % na všetky modely e-motoriek a e-skútrov Super Soco. Takto môžete ušetriť až niekoľko stoviek eur. Na prevádzke Amper servis, Bajkalská 22, Bratislava si môžete vyskúšať rôzne modely motocyklov Super Soco v uzavretom areáli bez nutnosti vychádzania do ostrej cestnej  prevádzky. Príďte zažiť ten pocit na vlastnej koži!

E-motorky