Solárny príves od Hupi umožní pohodlné kempovanie s elektrobicyklom

Novinka od Hupi poteší každého kempingového nadšenca.

Ak ste fanúšikom kempovania, určite oceníte novinku od firmy Hupi, ktorá otvára nadšencom kempovania nové možnosti. Ide o solárny príves, ktorý viete vďaka jeho váhe ťahať aj rukami. Primárne je však určený pre majiteľov elektrobicyklov či elektromotoriek.

Celý príves váži len 70 kilogramov. Ide o naozaj ľahký a kompaktný príves. Hupi sa jednoducho pripája k takmer akémukoľvek elektrickému bicyklu prostredníctvom univerzálneho závesného riešenia, takže s ním nebudete mať žiadne problémy s kompatibilitou.

Vybavenie, ktoré postačuje

Vnútri príves Hupi inteligentne využíva svoj obmedzený priestor. Hoci nie je dostatočne vysoký na to, aby sa vo vnútri mohol postaviť priemerne vysoký človek, má na stene integrovaný stôl, vďaka ktorému môžete pri práci sedieť vzpriamene alebo si jednoducho užívať výhľad na scenériu.

Hupi

Ak si chcete oddýchnuť, vnútri možno rozložiť skladacie lôžko, ktoré však zaberie väčšinu priestoru v prívese. Vzhľadom na rozmery však dostanete stále dostatok pohodlia.

Hupi

Dizajn prívesu Hupi je neuveriteľne jednoduchý, ale za to efektívny. Príves je možné vybaviť potrebnými zariadeniami pre ešte dlhšie výlety mimo mesta.

Hupi

Taktiež je možné nainštalovať elektrický systém pozostávajúci z 250-wattových solárnych panelov namontovaných na streche, ako aj z palubnej batérie, ktorá môže napájať vaše elektrické zariadenia a tiež nabíjať e-bike, keď ho práve nepoužívate.

Cena prívesu je na úrovni auta

Hupi môže byť dokonca vybavený aj propánovým sporákom, prenosným grillom, strešným oknom a dokonca aj televízorom.

Hupi

Nejedná sa však o lacný špás. Príves od Hupi začína na cene 6 000 eur. Je teda na zváženie, či príves využijete viac ako samotné auto, ktoré sa už dá za takúto cenu bez problémov zohnať. Ak však máte radi kemping a peniaze u vás nehrajú rolu, ide o skvelú voľbu pre všetkých dobrodruhov.