S inteligentným zámkom Welock Touch41 odomkneš dvere behom sekundy

Tento inteligentný zámok zvládne všetko čo potrebujete a navyše sa nemusíte obávať ani o jeho výdrž.

Ak hľadáš inteligentný zámok za prijateľnú cenu, ktorý navyše funguje rýchlo a spoľahlivo, si na správnom mieste.

Čínska spoločnosť Welock má vo svojom portfóliu viacero modelov, no my sa v tomto článku pozrieme na model Touch41, ktorý je dotykový a funguje pomocou RFID kariet či odtlačku prsta.

Zámky od Welock

Značka Welock nie je na trhu žiadnym nováčikom. Svoje produkty do domácností ponúka už od roku 2013, pričom má vo svojom portfóliu na výber rôzne typy zámkov.

Z bezpečnostných zámkov u nich nájdeme model s číselníkom alebo snímačom odtlačkov prstov v kombinácii s RFID technológiou. Nechýba ani vlastná mobilná aplikácia.

Konštrukcia a kompatibilita

Konštrukcia zámku je vyhotovená z nehrdzavejúcej ocele. Disponuje aj plastovými materiálmi, avšak len pri dotykovom snímači odtlačku prsta.

Welock Touch41

Vzhľadom na to, že výrobca ponúka európsku aj americkú verzia, tá „naša“ sa dodáva so štandardným cylindrom, ktorý zapadne do väčšiny dverí, ktorých rozmery sa pohybujú od 55 do 100 mm.

Odolnosť na prvom mieste

Výrobca nechce svojich zákazníkov v ničom obmedzovať a preto ich zámok ponúka pamäť až na 100 odtlačkov prstov. Senzor odtlačkov prstov je navyše veľmi presný a rýchly, pričom dvere odomkneš už za pol sekundy.

Welock Touch41

Okrem snímača odtlačkov prstov môžeš na odomknutie použiť aj RFID kartu alebo mobilnú aplikáciu. Samotný zámok ponúka okrem iného aj zvýšenú ochranu voči vode a prachu (IP65), požiaru či elektrickému výboju.

Ročná výdrž batérie

Zámku nechýba ani malý displej, ktorý zobrazuje aktuálne informácie o stave batérie, ale aj mnoho ďalšieho. Výdrž zámku sa pohybuje na úrovni jedného roka (cca 8 000 odomknutí), pričom je napájaný 3x AAA batériami.

Welock Touch41

Čo však v prípade, že sa zámok vybije? Keďže má zámok integrovaný USB port, je možné ho dočasne napájať pomocou powerbanky.

Balenie a doručenie

Samozrejme, okrem samotného smart zámku nájdeš v balení aj 3 ks RFID kariet, 2 ks kľúčov na upevnenie jednotlivých častí zámku a manuál.

Ak ťa zámok zaujal, môžeš si ho kúpiť na tomto odkaze: Inteligentný RFID zámok Welock Touch41. Teraz je navyše v 50-eurovej zľave vďaka zľavovému kupónu DSQ53. Ten zadaj v košíku do poľa „Discount code„.

Welock Touch41

Nemusíš sa obávať dlhého dodania, keďže doprava je v rámci EÚ rýchla a navyše úplne zadarmo. Na tovar máš 2-ročnú záruku, pričom výrobca ponúka aj bezplatnú opravu či vrátenie v rámci záručnej doby. Dodanie trvá cca 5 pracovných dní.