Technológia NXTPAPER od TCL pripomína klasický papier

Technológiu "papiera" by sme v budúcnosti mohli vidieť u viacerých výrobcov.

Uvedenie smartfónov NXTPAPER na trh je ďalším významným míľnikom pre spoločnosť TCL. Firma chce totiž prinášať vylepšené zážitky s maximálnym pohodlím pre oči, ktoré uspokoja rôznorodé potreby spotrebiteľov.

NXTPAPER

Technológia plnofarebného elektronického papierového displeja TCL NXTPAPER je vyvinutá interne a získala uznanie od spotrebiteľov aj médií. TCL sa vyjadrilo, že vo firme počúvajú svojich spotrebiteľov a riešia ich potreby neustálymi inováciami a vyvíjajúcim sa portfóliom produktov.

Rok 2023 bol pre TCL významným míľnikom v našej misii priniesť displej NXTPAPER do našich smartfónov za konkurencieschopné ceny.

Aaron Zhang, generálny riaditeľ spoločnosti TCL Communication

Automatické prispôsobenie farieb

Najnovšie smartfóny NXTPAPER ponúkajú špičkové pohodlie pre oči a sú hardvérovo certifikované TÜV, čo znamená veľmi nízku hodnotu škodlivého modrého svetla. Používatelia si môžu užívať každodenný čas strávený na telefóne s pohodlnejším plnofarebným zážitkom zo sledovania, ktorý pripomína papier.

Integrovaný senzor navyše automaticky upravuje jas displeja a teplotu farieb na základe času a prostredia, aby poskytoval vhodné vizuálne zážitky a mäkké svetlo v noci, čo ešte viac zvyšuje celkový komfort očí.

NXTPAPER

Displej smartfónu s certifikáciou TÜV bez odrazov ponúka antireflexnú funkciu dosiahnutú vytvorením textúry s matným efektom pripomínajúcim papier. V spojení s funkciou odolnou voči rozmazaniu odtlačkov prstov je čítanie pri súčasnom užívaní si dňa vonku pohodlnejšie než kedykoľvek predtým.

Plnofarebný elektronický displej je dodávaný so špeciálne navrhnutým používateľským rozhraním NXTPAPER, ktoré používateľom poskytuje maximálnu flexibilitu pri jeho používaní.