Najlepšie darčeky pod stromček pre ženy v roku 2022

Neviete čo kúpiť pre mamu, partnerku či sestru? Pripravili sme si tie najlepšie darčeky pod stromček pre ženy, ktoré viete objednať online.

Či už sa jedná o naše priateľky, manželky, babičky či mamičky, vždy chceme našim blízkym urobiť na Vianoce radosť nejakým pekným a nevšedným darčekom. My vám v rámci tohto článku prinášame tipy na 15 vianočných darčekov pre ženy, ktorými ju určite potešíte. Toto sú tie najlepšie darčeky pod stromček pre ženy!

32 GB USB flash disk

„Úesbéčko“ pod stromček? Veď to je hrozné klišé, navyše, kto ho dnes nemá? Na jednej strane máte pravdu, na druhú stranu je toto USB niečím zvláštne. Nielen, že má tvar srdca, no môžete ho dať na retiazku a nosiť pokojne na krku ako šperk. Bez toho, aby niekto tušil, že je v ňom ukrytých 32 GB úložného priestoru. Tento disk môžete kúpiť v zlatej alebo striebornej variante s cenovkou medzi 15 až 20 eurami.

Vypestuj si kávu

Káva neodmysliteľne patrí k bežnému rannému rituálu drvivej väčšiny z nás. Darujte pod stromček vlastný kávovník! Táto sada na pestovanie kávovníka ponúka úplne všetko, čo budete na pestovanie potrebovať. Jednoducho kávovník zasadíte do pripravených kvetináčov, staráte sa o neho a čakáte, až vám vyrastie. Cena sady na pestovanie vlastného kávovníka je 15 EUR.

LED lampa

LED lampičky sú dnes obľúbenou súčasťou každej spálne. Mnoho žien je tiež vášnivými čitateľkami, takže LED lampička určite urobí radosť. Táto je ale predsa len trošku iná. Okrem osvtlenia totiž ponúka aj reproduktor, ku ktorému môžete pomocou Bluetooth pripojiť telefón a užívať si počúvanie obľúbenej hudby. Aby sa v priebehu prehrávania nevybil telefón, lampička slúži aj ako bezdrôtová nabíjačka. LED lampička 3v1 stojí necelých 40 EUR, ale rozhodne urobí radosť.

Kaligrafická sada

Chcete ženu potešiť skutočne neobvyklým a originálnym darčekom? Potom jej môžete zaobstarať kaligrafické sadu. Tá obsahuje všetko, čo bude potrebné. Samotné pero, kaligrafické hroty, atrament a nesmú chýbať ani vzory kaligrafických písmen. Sada vyzerá veľmi luxusne, čomu zodpovedá aj vyššia cena, ktorá je stanovená na 84 EUR. Pre milovníčku písania či pre ženu, ktorá rada skúsi všetko, je tento darček pod stromček ideálnou voľbou.

Aromadifuzér

Terapia vôňou je známa už po stáročia. Obdarujte niekoho krásnym aromadifuzérom, ktorý krásne prevonia celú miestnosť a vďaka elegantnému podsvieteniu a drevenému dizajnu vyzerá naozaj úžasne. Vedľa krásnej vône funguje tento difuzér zároveň ako zvlhčovač vzduchu. Darujte pod stromček aromadifuzér, ktorý dokáže v miestnosti vytvoriť príjemné prostredie. Cena sa pohybuje okolo 29 EUR, čo nie je až také zlé. Nájdete ho tu.

Vzpomínkomat

Tento darček, presnejšie kniha, je určený predovšetkým babičkám či mamičkám. V knihe nájdete veľa zaujímavých vecí, ktoré boli pred revolúciou úplne bežné. Týmto darčekom rozhodne potešíte každého pamätníka predrevolučných časov, ktorému nerobí problém český jazyk. Vďaka cenovke 350 korún, čo je približne 15 EUR, je to tiež veľmi cenovo dostupný darček pod stromček. Kúpiť môžete aj pokračovanie s názvom Vzpomínkomat 2.

Kreatívny diár Doller

Kreatívny diár Doller sa skvele hodí pre každú kreatívnu ženu. Nemá presne nazvané dátumy, takže si môžete diár prispôsobiť plne sebe, čím len podporíte time-management obdarovaného. Do diára si môžete navyše lepiť fotky, písať poznámky či kresliť. Čokoľvek, čo vás napadne a čo vás posunie bližšie k vytúženým snom. Cena diára je okolo 18 EUR anájdete ho tu.

Chytrý kvetináč

Ženy sú spravidla vášnivé záhradníčky. Prečo im teda nekúpiť šikovný kvetináč, pomocou ktorého môžete doma pestovať bylinky či menšie rastliny? Kvetináč je tiež vybavený aj LED lampou, ktorá pomáha lepšiemu rastu rastliniek. Vďaka tomu, že sa jedná o šikovný kvetináč, upozorní vás vždy na nedostatok vody a pod. Tento chytrý kvetináč vás vyjde na zhruba 65 EUR.

Hyper Pearl

Hyper Peral je niečo, čo by žiadnej žene rozhodne nemalo chýbať v kabelke. Ide o kombináciu pudrenky a powerbanky! Hyper Peral disponuje hneď dvoma zrkadlami, z ktorých jedno zväčšuje trikrát, a navyše je osvetlené pomocou LED. Ukrytá powerbanka potom ponúka kapacitu 3 000 mAh a vzhľadom k celkovej hmotnosti 119 gramov je to ideálny doplnok do každej kabelky. Cena tohto doplnku je okolo 40 EUR a zohnať ho môžete v ružovom, zlatom, červenom, a čiernom prevedení. Kozmetické doplnky predsa vždy patrili medzi najlepšie darčeky pod stromček pre ženy.

Chytrá elektrická zubná kefka Xiaomi

Každá žena sa o svoje zuby úzkostlivo stará. Prečo jej pod stromček nekúpiť Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500. Ten ponúka celkom tri programy a sľubuje až 7x viac odstráneného zubného povlaku oproti bežným kefkám na zuby. Na jedno nabitie by mal byť schopný fungovať až tri týždne, pričom dĺžka nabíjania potom činí 12 hodín. Kefku môžete tiež ľahko prepojiť s mobilnou aplikáciou, ktorá vás naučí si správne čistiť zuby. Dizajn je pomerne jednoduchý, ale napriek tomu atraktívny. Cena kefky je pod 40 EUR a kúpiť ho môžete napríklad tu.

Xiaomi Mi Smart Kettle

Každá gazdinka iste ocení novú rýchlovarnú kanvicu, ktorá je navyše múdra. Mi Smart Kettle od Xioami môžete ľahko prepojiť s mobilnou aplikáciou, a to pomocou Bluetooth. V tejto aplikácii môžete nastavovať teplotu ohrevu a pod. Objem tejto chytrej kanvice je 1,5 litra a vnútorný povrch je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. O tom, či je voda ohriata vás navyše informuje aj LED indikátor. Cena chytré kanvice je 50 EUR a kúpiť ju môžete napríklad tu.

Chytrý kávovar

Pre milovníčky kávy by sa do kuchyne iste hodil šikovný kávovar. Tento model varí kávu z kapsúl a lahodný nápoj si môžete vychutnať behom jednej minúty. Kávovar ponúka dva režimy a tiež možnosť uvarenia horúcej vody, napríklad na čaj. Ak kávovar navyše prepojíte s vašim telefónom, môžete si nastaviť intenzitu a teplotu kávy. Kávovar stojí v prepočte 200 EUR a kúpiť ho môžete napríklad tu.

Poukaz na Netflix

Obľúbenosť služby Netflix poslednou dobou veľmi rastie. Prečo teda ženu neobdarovať pod stromčekom poukazom práve na túto streamovaciu službu? Kúpiť môžete poukaz v hodnote 25 EUR, 50 EUR alebo 100 EUR. Keďže Netflix oficiálne darčekové karty na Slovensku nepredáva, bude treba použiť tento nemecký portál, ktorý je zastrešený spoločnosťou PayPal – bude Vám stačiť email obdarovaného. Veríme, že týmto darčekom urobíte pod stromčekom veľkú radosť.