Štýlová e-motorka a e-štvorkolka od LAMAX sú skvelou voľbou pre vaše ratolesti

LAMAX ponúka ideálnu voľbu pre deti na dlhé letné vybláznenie.

Spoločnosť LAMAX predstavila okrem dvoch nových elektrických kolobežiek aj novú elektrickú motorku a elektrickú štvorkolku. Ide o modely určené pre deti. Nižšie si obe elektrické presúvadlá predstavíme a vy si následne môžete vybrať, ktoré z nich je pre vaše dieťa to pravé.

Čo sa týka parametrov, rozdiely veľké nie sú. Skôr ide o to či vy, resp. vaše dieťa preferuje pohon na dve alebo štyri kolesá. Bezpečnejší variant je určite štvorkolka, najmä ak vezmeme do úvahy stabilitu. Elektrická motorka zasa ponúka väčší pocit adrenalínu a pre niekoho možno aj zábavy.

Elektrická motorka LAMAX eJumper DB50

Ako už bolo spomenuté vyššie, ide o detskú elektrickú motorku. E-motorka LAMAX eJumper DB50 je určená pre deti od 5 do 10 rokov s výškou cca 110 až 140 cm. Model eJumper DB50 disponuje 800 W motorom a 12 Ah batériou, ktorú poháňa 36 V systém.

Lamax e-motorka

E-motorka LAMAX eJumper DB50 samozrejme disponuje prednou odpruženou vidlicou a zadným nastaviteľným odpružením. Maximálna rýchlosť dosahuje 30 km/h, pričom maximálny dojazd je pri ideálnych podmienkach 20 km. Maximálnu rýchlosť je v prípade potreby možné obmedziť len na 6 alebo 15 km/h.

Lamax e-motorka

Univerzálny dizajn e-motorky od LAMAX zvládne všetky typy terénov. Pomáhajú mu aj 10“ nafukovacie pneumatiky s extra vystuženými plášťami proti defektu, ktoré dodajú stabilitu a istotu. Pre pohodlné a bezpečné brzdenie slúžia predné aj zadné diskové brzdy.

Lamax e-motorka

Plusom je aj samobrzdiaci systém v podobe poistky, ktorá vaše dieťa vždy bezpečne zastaví. Akonáhle pustí plynový pedál, systém začne samovoľne brzdiť a spomaľovať. Nechýba ani praktický LCD ukazovateľ stavu nabitia batérie.

Elektrická štvorkolka LAMAX eTiger ATV50S

Model eTiger ATV50S ponúka oproti vyššie spomenutej elektrickej motorke o kúsok lepšie parametre. Výkon narástol až na 1000 W, pričom systém je tu už 48-voltový. Batéria však ostáva rovnaká s kapacitou 12 Ah a teda dojazd bude približne 20 km (v ideálnych podmienkach).

Maximálna rýchlosť štvorkolky je 25 km/h, avšak opäť je možné túto rýchlosť obmedziť a znížiť na nižšie hodnoty (6 alebo 15 km/h). Veľké a poriadne vystužené 14-palcové pneumatiky na 6-palcových ráfikoch zaistia maximálny komfort, vďaka čomu bude jazda zábavnejšia a stabilnejšia.

Nechýbajú ani poriadne tlmiče vpredu aj vzadu, spoľahlivý brzdový systém, svetlomety a LED pásy pre ešte lepšiu svetelnosť a zároveň viditeľnosť. Dizajn a precízne spracovanie sú taktiež parádnym bonusom. Ak často cestujete, určite oceníte aj kompaktné rozmery 115 × 65 × 69 cm.

Vyššie spomenutú e-motorku a e-štvorkolku od LAMAX môžeš zakúpiť u autorizovaného predajcu a zároveň servisu AMPERSERVIS.