Ako získať Apple Music na 5 mesiacov zadarmo

Chcete 5 mesiacov Apple Music Premium zadarmo? Máme pre Vás kompletný návod. Táto akcia platí do 17. januára 2021, tak ju nepremeškajte!

Streamovacie služby často ponúkajú novým používateľom mesačnú skúšobnú dobu. Apple však minulý rok na Vianoce prišiel s akciou, ktorá umožňovala novým používateľom získať až 6 mesiacov prémiového členstva zadarmo. Tento rok sa táto doba skrátila len na 5 mesiacov, no stále sa jedná o ponuku, ktorú nemôžete odmietnuť! Ako získať predplatné Apple Music na 5 mesiacov zadarmo?

Zdroj: Shazam

Apple Music a Shazam

Shazam, najpopulárnejší rozpoznávač hudby na svete, je vlastnený spoločnosťou Apple. Kalifornský technologický gigant sa rozhodol dať Vám nový dôvod na jeho inštaláciu: Ak pomocou neho rozpoznáte akúkoľvek pesničku a následne si ju pridáte do Vašej knižnice, získate až 5 mesiacov predplatného zadarmo.

Celý postup je veľmi jednoduchý. Najskôr si nainštalujte Shazam, ak ho ešte nepoužívate. Potom pomocou neho rozpoznajte pesničku z rádia či televízie. Keď Shazam pesničku rozpozná, ponúkne Vám možnosť pridať si ju do Vašej knižnice na Apple Music – zvoľte túto možnosť.

Ak ste ešte nikdy nepredplatili Apple Music, tak Vám vyskočí okno, v ktorom môžete prijať alebo odmietnuť 5 mesiacov predplatného zadarmo. Tu stačí ponuku prijať a vyplniť svoje údaje. Akcia platí do 17. januára 2021, takže máte dosť času na to, aby ste si svoje prémiové členstvo aktivovali.

V prípade, že ste si už kedysi streamovaciu platformu od Apple predplatili, budete si musieť založiť nové Apple ID, čo bude pre väčšinu ľudí kontraproduktívne. V takomto prípade sa viac oplatí zaplatiť si za prémiové členstvo alebo použiť konkurenčnú službu. Ak by nejaká z nich robila podobnú akciu, na TECHmaniak.sk Vás o tom budeme informovať.