Unikátne hodinky TAG Heuer Connected Super Mario

Poznáte výrobcu hodiniek TAG Heuer? S najväčšou pravdepodobnosťou ste už o nich počuli. Viete ale, že si pripravili limitovanú edíciu hodiniek Super Mario?

Keď odpočet dospel k nule, spustil sa na stránkach švajčiarskeho výrobcu luxusných hodiniek predaj unikátny novinky. Nový model v hodinkové sérii Connected, od výrobcu TAG Heuer, bol výsledkom veľmi zaujímavé spolupráce. Pre vznik tohto unikátu sa výrobca hodiniek spojil s, hráčmi obľúbenou, spoločnosťou Nintendo.

Oznámenie na Twitteri

Kalendár hlásil 13. júla, keď známy výrobca luxusných hodiniek, TAG Heuer, na svojom twitteri (@TAGHeuer) vypustil zmienku o vychádzajúce novinke. Tou mali byť nové TAG Heuer Connected Super Mario hodinky. Ako už názov napovedá, jedná sa o hodinky motivované známu hráčsku klasikou. Spolu s týmto tvítom sa na stránkach predajcu spustil aj odpočet, do 15. júla, kedy sa hodinky spustili do predaja.

Vzhľad nových hodinek Tag Heuer

Uznajme, že inšpirácia Super Mariom je veľmi originálny nápad. Aj zo stránky reklamy, najmä pre Nintendo, ide o krok správnym smerom. Hoci ide o raritu, na prvý pohľad sa tento model zdá byť úplne obyčajnými hodinkami tejto značky. Až pri bližšom pohľade si všimnete, že na sekundovom ciferníku je miesto pätnástky legendárny super mushroom z tejto všetkým známej hry. Na opačnej strane ciferníku zase miesto päťdesiatky môžeme nájsť hviezdu, ktorú rovnako tak všetci poznáme. Zobrazenie času si môžete nastaviť tak, že vám za ním budú poletovať malé korytnačky, super huby alebo sa vám bude čas premietať v grafike malých tehál, ktoré majú pripomínať prostredie hry.

Čo Super Mario dokáže a na koľko vás vyjde?

Okrem toho, že vás ráno Mario zobudí a privíta, tak vás bude taky sprevádzať celým dňom, bude s vami sláviť 10 tisíc našľapaných krokov a bude vašou fanúšikom pri všetkých nastavených výziev. Ak tieto roztomilosti zabudneme, potom ide o bežný model TAG Heuer hodiniek. Vnútri nás čaká batéria s kapacitou 430 mAh, GPS modul a chýbať nesmie ani operačný systém Wear OS. Ciferník s priemerom 45 milimetrov, potom z boku zdobí jedno ovládacie tlačidlo s legendárnym „M“. Na náš trh sa dostalo 2 000 kusov, každý z nich si výrobca cenil na 2 150 dolárov.

A ak máte pocit, že by si ich za tú cenu nikto nekúpil, pletiete sa. Všetky hodinky sú k dnešnému dňu už vypredané a ďalšie nebudú, pretože išlo o limitovanú edíciu.

Tak uvidíme, čo si na nás prichystajú nabudúce.