Špičkový e-motocykel Vmoto Stash. Novinka 2024

Novinka roku 2024 je nadupaný elektrický motocykel Vmoto Stash s rýchlosťou 120kmh a dojazdom až 180km. Jazdite štýlovo, ekologicky a najmä efektívne.

Vmoto Stash, novinka roku 2024, prináša revolúciu v mestskej mobilite. Táto elektrická motorka spája vysoký výkon, štýl a praktickosť, čím sa stáva ideálnym riešením pre mestské dochádzanie aj pre ekologicky zmýšľajúcich používateľov.

Výkon a Dojazd

Vmoto Stash je vybavený vzduchom chladeným elektrickým motorom s nominálnym výkonom 8 kW (10,7 koní) a maximálnym výkonom v režime boost až 15 kW (20,1 koní). Vďaka tomu dosahuje maximálnu rýchlosť až 120 km/h a zrýchlenie z 0 na 50 km/h za 3,2 sekundy. Dojazd motorky je približne 150 – 180 km na jedno nabitie, čo je dostatočné pre bežné denné dochádzanie​.

Dizajn a Komfort

Dizajn motorky Vmoto Stash navrhol britský dizajnér Adrian Morton, známy svojimi prácami pre značky Benelli a MV Agusta. Motorka má moderný, aerodynamický vzhľad, ktorý spája športovosť a praktickosť. Nachádza sa tu aj priestranný odkladací priestor dostatočne veľký na prilbu, čo je ideálne pre mestských jazdcov​.

STASH – Elektrické motocykle a skútre | Vmoto

Motorka má robustnú konštrukciu s oceľovým rámom a hliníkovým podvozkom, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Je vybavená 17-palcovými hliníkovými kolesami, ktoré poskytujú stabilnú a pohodlnú jazdu aj na menej kvalitných cestách. Pre zvýšenie komfortu je sedadlo umiestnené vo výške 830 mm, čo umožňuje pohodlné sedenie pre rôzne typy jazdcov​.

Technológie a Bezpečnosť

Vmoto Stash je vybavený moderným TFT displejom s možnosťou zrkadlenia mobilného telefónu, čo umožňuje jednoduché sledovanie navigácie a notifikácií počas jazdy. Bezpečnostné prvky zahŕňajú kotúčové brzdy s ABS systémom a kombinovaný brzdový systém (CBS), ktorý zaručuje bezpečné a efektívne brzdenie.

Ekologický a Tichý

Vmoto Stash ponúka tichý chod a nulové emisie, čo z neho robí ideálnu voľbu pre ekologicky zmýšľajúcich používateľov. Motorka je navrhnutá s minimálnou údržbou a čistejšou jazdou bez zápachu, čím prispieva k lepšiemu životnému prostrediu​.

Cena a Dostupnosť

Vmoto Stash je dostupný na slovenskom trhu s cenou 7 399 EUR, čo z neho robí cenovo dostupnú možnosť v porovnaní s inými elektrickými motorkami v rovnakej kategórii.

Inovácie a Praktickosť

Vmoto Stash je vybavený priestranným odkladacím priestorom na prilbu a ponúka tri jazdné režimy a systém trakčnej kontroly, čo zaručuje bezpečnú a pohodlnú jazdu v rôznych podmienkach. Motorka tiež využíva moderné LED osvetlenie pre zvýšenú bezpečnosť počas jazdy v noci a za nepriaznivého počasia​.

Záver

Vmoto Stash je vynikajúca voľba pre tých, ktorí hľadajú inovatívne a ekologické riešenie pre mestskú mobilitu. S jej pokročilými technológiami, robustným dizajnom a silným výkonom je pripravená nastoliť nový štandard v elektrických motorkách. Je ideálnym riešením pre mladých jazdcov aj pre skúsených motorkárov, ktorí hľadajú spoľahlivý a štýlový dopravný prostriedok.

Pre viac informácií a podrobnosti o tejto revolučnej elektrickej motorke navštívte www.amperservis.sk