Najlepšie darčeky na deň otcov pod 50€

Neviete aký darček dáte na deň otcov? Dali sme dokopy darčeky, ktoré neurazia žiadneho chlapa. To najlepšie? Každý viete kúpiť za menej ako 50€.

Tento rok bude deň otcov 19. júna. Veríme, že väčšina ľudí ešte ani netuší, čo by svojmu otcovi alebo partnerovi dali. Ak medzi nich patríte aj Vy, nezúfajte. V tomto článku nájdete súhrn najlepších darčekov, ktoré zaručene potešia každého otca. Držia sa tematiky technológii, no nájdete aj výnimky. Čo je najlepšie, rozhodli sme sa, že všetky darčeky budú stáť približne 50€ alebo menej.

Nezabudnite však na to, že doručovacie spoločnosti sú momentálne vyťažené viac ako zvyčajne, takže ak sa rozhodnete objednať hocaký darček, treba ho objednať včas.

Elektrický holiaci strojček

Ak si Váš otec či partner dáva pozor na svoju bradu, tak ho elektrický holiaci strojček určite poteší. Holenie s ním netrvá tak dlho, no nepodarí sa mu oholiť sa celkom do hladka. Preto niektorí muži preferujú žiletku. Skúste zistiť, či by mu strojček vyhovoval ešte pred kúpou.

Zohnať holiaci strojček pod 50€ nie je jednoduché, no tento spĺňa všetko dôležité a stojí práve 50€. Treba však mať na pamäti, že časom bude treba dokúpiť náhradné čepele.

Zdroj: Philips

Rocketbook zápisník

Trávi Váš manžel veľa času na stretnutiach a potrebuje si zapisovať množstvo informácií? Možno len rád skicuje. Nech už je dôvod akýkoľvek, tento zápisník ho poteší. Je to znovupoužiteľný zápisník, tiež známy ako Rocketbook. Všetko v ňom sa dá s pomocou mobilného telefónu naskenovať a uložiť vo formáte PDF. Každý dokument, čo naskenuje, sa navyše zálohuje do cloudovej služby.

Zbavíte sa povinnosti skladovať kvantá papierových zápisníkov a pomôžete prírode, keďže tento zápisník možno používať donekonečna bez hocakého opotrebovania. V balení obdarovaný nájde jedno pero a môže okamžite začať zapisovať svoje myšlienky. Zápisník sa predáva vo viacerých veľkostiach a farbách.

Rocketbook Everlast Smart Reusable Notebook - Letter A4 - Black ...
Zdroj: Rocketbook

Gril

Každý správny chlap by mal mať doma gril. Ak ten Váš ešte nemá, rýchlo to napravte. Grily môžu stáť aj niekoľko tisíc eur, no v dnešnej dobe sa dajú kúpiť aj výrazne lacnejšie. Nemôžete očakávať elektrický ani plynový gril, no väčšina chlapov aj tak preferuje starú a osvedčenú stratégiu grilovania nad uhlím či drevom.

Po chvíľke hľadania sme našli tento gril, ktorý slúži zároveň aj ako udiareň. Ak má Váš manžel vzťah k mäsitým jedlám, takýto darček ho veľmi milo prekvapí. A dokonca nestojí ani 50€.

DATART | Gril záhradný na drevené uhlie Cattara Taranto
Zdroj: Datart

Darčeková debna

Ako sme spomínali, nie všetky darčeky súvisia s technológiami. Do darčekovej debne väčšina spoločností vkladá alkohol, jedlo či 3D stavebnice. Tieto debne prichádzajú s páčidlom, ktoré mnohonásobne zintenzívni zážitok z otvárania darčeku. Väčšina dební stojí viac ako 50€, no ak nie ste príliš náročný, táto Vám nesiahne hlboko do peňaženky, pretože stojí iba 45€.

Debnu však môžete spraviť aj Vy. Treba dať dokopy zopár kreatívnych darčekov, drevenú krabicu a klince. S trochou snahy budete mať ešte lepšiu a autentickejšiu darčekovú debnu ako hocaká komerčná sieť predajcov. Nemusíte kupovať drahé darčeky, stačí byť originálny.

Zdroj: Manboxeo

Detailing auta

Potrpí si Váš otec na čisté auto? Mnohé ručné čistiarne áut ponúkajú darčekové poukazy. Takmer nič nedá chlapovi lepší pocit ako jazda v čerstvo vyčistenom a umytom aute. Tieto čistiarne navyše vedia auto vyčistiť veľmi dôkladne a lepšie, ako by ste to zvládli Vy samy. Jediným problémom je rozdiel v cene. Ak by ste sa rozhodli auto vyčistiť Vy, tak by Vás to vyšlo výrazne lacnejšie.

Pri bežných autách sa zvyčajne vojdete do sumy 50€ za kompletné čistenie, no je dôležité, aby ste sa spýtali vo Vašej lokálnej čistiarni.

Produkty na čistenie auta ako darčeky

Nevyhovuje Vám cena čistiarní vo Vašom okolí? Nezúfajte, ušetriť viete tým, že kúpite čistiace prostriedky určené na čistenie auta a necháte ho, aby si auto vyčistil sám. Prípadne mu s tým pomôžete, ak pochybujete o jeho schopnosti vyčistiť auto dôkladne.

Rôzne produkty autokozmetiky nájdete tu. Sú tam čistiace produkty na interiér aj exteriér a celková cena ani zďaleka neprekročí 50€.

Auto Finesse Deluxe Summer pack
Zdroj: ahifi.sk

Športové smart hodinky

Aj napriek tomu, že boom smart hodiniek je už pár rokov za nami, musíme ich spomenúť. Najmä preto, že už dlho nestoja 200 a viac eur. Relatívne slušné smart hodinky na meranie športovej aktivity viete kúpiť za 50€ celkom jednoducho. Tieto dokonca neurazia ani dizajnom.

Ak sa uspokojíte so športovým náramkom, ktorý počíta kroky a monitoruje spánok, tak ušetríte ešte viac. Smart hodinky a náramky určite stoja za pozornosť.

Pokiaľ ste ochotný minúť viac, nikoho neurazia bezdrôtové slúchadlá. Ich porovnanie nájdete v tomto článku.